Koszyk

Zadzwoń: +48 22 122 88 73

Dostawa od 8 zł. Darmowa przesyłka od 200 zł. Czas realizacji: 1-2 dni robocze.

Kompatybilność kapsułek do Italico

1. Kształt kapsułek do Italico

Sklep Cafessima posiada w swojej ofercie kapsułki do ekspresów Italico oraz Martello, które są kompatybilne z ekspresami opartymi na wspominanych systemach. Ekspresy Italico, w których z powodzeniem można stosować nasze kapsułki były jakiś czas temu dostępne w sklepach sieci Biedronka. Poniżej prezentujemy zdjęcia kapsułek Italico oferowanych przez sklep Cafessima. Kształt oraz wymiary wszystkich kapsułek oferowanych przez nasz sklep są odpowiednie do ich umieszczenia w ekspresach Italico oraz Martello.

2. Kompatybilne ekspresy do Italico

Kapsułki Italico oferowane przez sklep Cafessima są kompatybilne ze wszystkim ekspresami opartymi na tym systemie, a w szczególności z ekspresami:  CASCOLINO, STILISTA, AURORA NUOVO, CUP, CUBO, COOP FIORFIORE, AROMA VERO ALEX, ITALICO.

3. Filmy o kapsułach Italico

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka filmów, które prezentują jak w praktyce działają kapsułki Italico oferowane przez sklep Cafessima. Kliknij na poniższe miniaturki aby uruchomić filmy. 

4. Kontakt z Cafessima

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do kompatybilności kapsułek Italico lub nie jesteście Państwo pewni czy Wasz ekspres jest kompatybilny z naszymi kapsułkami do Italico – bardzo prosimy o kontakt. W wiadomości do nas prosimy o podanie nazwy oraz modelu ekspresu, z którego Państwo korzystacie. Do wiadomości o ile to możliwe warto również załączyć zdjęcie ekspresu oraz kapsułek, z których dotychczas Państwo korzystaliście.

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Zwrot do 14 dni

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja

Na terenie całego kraju

100% Bezpieczne płatności

PayPal / Przelewy 24 / Przelew