Koszyk

Zadzwoń: +48 22 122 88 73

Dostawa od 8 zł. Darmowa przesyłka od 200 zł. Czas realizacji: 1-2 dni robocze.

Oszczędności

Sklep Cafessima oferuje kapsułki kompatybilne z systemami: Nespresso, Nespresso Pro (Professional) Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza A Modo Mio, Lavazza Espresso Point, Tchibo Cafissimo, Bialetti, Italico, Delta Q oraz Cremesso.

W naszej ofercie znajduje się również kawa w ziarnach oraz kawa mielona.

Kapsułki dostępne w sklepie Cafessima pozwalają nie tylko na przeżycie niezwykłej kawowej przygody ale również umożliwiają osiągnięcie realnych oszczędności. Skala oszczędności w zależności od kapsułek waha się w przedziale 20%-50%. W poniższej tabeli zaprezentowano skalę oszczędności dla poszczególnych systemów kapsułkowych. Poziom oszczędności jest naturalnie uzależniony od asortymentu oraz aktualnych promocji dostępnych w naszym sklepie.

System kapsułek Poziom oszczędności
Nespresso 30%-50%
Nespresso Pro 20%-30%
Dolce Gusto 20%-30%
Tchibo Cafissimo 20%-30%
Lavazza A Modo Mio 40%-50%
Lavazza Blue 20%-30%
Lavazza Espresso Point 20%-30%
Bialetti 40%-50%
Italico 20%-30%
Delta Q 20%-30%
Cremesso-Delizio 20%-30%

Wysoką jakość kawowych uniesień gwarantują nasi partnerzy z Włoch, Portugalii oraz Hiszpanii należący do czołówki producentów kawy w Europie. Niższe ceny naszych kapsułek to po prostu więcej wyśmienitej kawy w tej samej cenie – tak jak widać na poniższym przykładzie.

Oszczędności kapsułki Nespresso

Oszacuj swoje potencjalne oszczędności

Zachęcamy do korzystania z poniższego kalkulatora, który pomoże Wam oszacować oszczędności jakie możecie osiągnąć kupując kapsułki z kawą w sklepie Cafessima. Aby właściwie oszacować poziom oszczędności należy:

  • wybrać rodzaj kapsułek, którego szukacie
  • wskazać czy kupujecie kapsułki do domu czy do biura
  • wskazać liczbę osób pijących kawę w domu lub w biurze
  • podać średnią liczbę filiżanek kawy na jedną osobę w biurze lub w domu

Nie tylko otrzymasz szacunkową wartość oszczędności ale również kod rabatowy do wykorzystania podczas dalszych zakupów w sklepie Cafessima. Należy pamiętać, że poniższe oszczędności mają charakter szacunkowy i zależą od asortymentu oraz aktualnych promocji w sklepie Cafessima.

*pola wyboru – niezbędne do obliczenia łącznej wartości oszczędności.

Oszczędności rocznie

Jeżeli uświadomimy sobie, że kawa towarzyszy nam przez 365 dni w roku – potencjał oszczędności w zakresie zakupu kapsułek do ekspresów Nespresso, Lavazza oraz Dolce Gusto staje się szczególnie atrakcyjny. Doskonale widać to na poniższym przykładzie dla kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso – w przypadku osób pijących więcej niż jedną filiżankę dziennie oszczędności w skali roku mogą być naprawdę imponujące!

Oszczędności 365 dni kapsułki Nespresso

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Zwrot do 14 dni

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja

Na terenie całego kraju

100% Bezpieczne płatności

PayPal / Przelewy 24 / Przelew