Kapsułki do Cremesso-Delizio

Oferujemy szeroki wybór kapsułek do ekspresów z systemem Cremesso-Delizio*

W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną kawę Arabikę, Robustę oraz ich mieszanki, idealne do zaparzenia pysznego espresso, lungo lub ristretto, a także kawę zbożową i bezkofeinową.

Kapsułki Cremesso-Delizio
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Gwarancja kompatybilności z ekspresami Cremesso-Delizio

Znajdujące się w naszej ofercie kapsułki to wysokiej jakości zamienniki, kompatybilne z systemem Cremesso-Delizio. Dajemy gwarancję, że kapsułki pasują do ekspresów: Cremesso Easy, Cremesso Viva Elegante, Cremesso Viva B6, Cremesso Una Automatic, Cremesso Compact One II oraz Delizio Una Automatic, Delizio Carina, Delizio Viva B6, Delizio Viva Elegante, Delizio Compact One II. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o KONTAKT Z NAMI – chętnie pomożemy i doradzimy.

Gwarancja wysokiej jakości kapsułek do Cremesso-Delizio

Oferowane przez nas kapsułki do ekspresów Cremesso-Delizo są najwyższej jakości. Każda porcja kawy – starannie wyselekcjonowanej Arabiki lub Robusty bądź ich mieszanki – jest zapakowana w specjalne, hermetyczne kapsułki, które zachowują wszystkie jej walory przez długi czas. Dzięki temu każda zaparzona filiżanka kawy jest wyśmienita i pełna aromatu. Dbamy o precyzyjne opisy naszych produktów, więc robiąc zakupy w naszym sklepie, bez trudu znajdziesz swoje ulubione kapsułki Cremesso i Delizio kompatybilne z Twoim ekspresem.

Zamienniki kapsułek Cremesso-Delizio

Pij swoją ulubioną kawę i oszczędzaj. Zamienniki kapsułek do kawy nie ustępują jakością oryginałom, mają natomiast bardziej atrakcyjne ceny, co pozwala zaoszczędzić. Dodatkowo oferujemy swoim klientom różnorodne rabaty. Kod rabatowy możesz otrzymać między innymi za zapisanie się do naszego newslettera, polubienie naszej strony na Facebooku lub polecenie naszego sklepu znajomym. Szczegółowe informacje o rabatach znajdziesz na stronie KODY RABATOWE.

Kawa w kapsułkach do ekspresów Cremesso-Delizio

Oferowane przez nas kapsułki do ekspresów Cremesso-Delizio pozwalają na zaparzenie pysznej włoskiej kawy w zaciszu domu lub w biurze. W zależności od upodobań możesz wybrać mieszankę Milano Dolce, charakteryzującą się łagodnym, lekkim smakiem, mieszankę Roma Espresso Cremoso o wyrazistym smaku z nutami drewna, orzechów laskowych i czekolady lub inną, na przykład bezkofeinową Trieste Espresso Deka. W ofercie mamy również kapsułki z kawą 100% Arabiką oraz 100% Robustą.