Kawa w Ziarnach

Szeroki wybór aromatycznej kawy ziarnistej

Oferujemy szeroki wybór kawy ziarnistej do domu oraz biura. W naszym asortymencie mamy przede wszystkim mieszanki Arabiki i Robusty o intensywnym smaku i aromacie.

Kawa w Ziarnach
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kawa w ziarnach do ekspresu

Cafessima to szeroki wybór kawy ziarnistej do domu oraz biura. Kawa w ziarnach oferowana przez sklep Cafessima pochodzi od wiodących dostawców kawy w Europie Zachodniej w szczególności z Włoch oraz Portugalii. Nasza oferta obejmuje najlepsze mieszkanki oparte na ziarenkach Arabiki oraz Robusty, co więcej kawa w ziarnach dostępna w Cafessima oferowana jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta naszego sklepu to świetne kawy ziarniste nadające się do wszelkich metod parzenia kawy. Wszystkie kawy które znajdują się w naszym asortymencie charakteryzują się najwyższą jakością oraz świeżością.

Gwarancja wysokiej jakości kawy ziarnistej

Kawa w ziarnach dostępna w naszym sklepie pochodzi od wiodących dostawców kawy w Europie Zachodniej, w szczególności z Włoch i Portugalii i charakteryzuje się najwyższą jakością oraz świeżością. Nasza oferta obejmuje najlepsze mieszkanki oparte na ziarenkach Arabiki oraz Robusty. Są to świetne kawy ziarniste, nadające się do wszelkich metod parzenia kawy.

Kawa w ziarnach w atrakcyjnej cenie

W sklepie Cafessima oferujemy kawę w ziarnach w bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo – liczne rabaty dla naszych klientów. Jak otrzymać kod rabatowy? Możesz zapisać się do naszego newslettera, polubić naszą stronę na Facebooku lub polecić nasz sklep swoim znajomym. Metod na zdobycie rabatu jest więcej, a szczegółowe informacje znajdują się na stronie Kody rabatowe.

Kawa ziarnista w sklepie Cafessima

Oferowane przez nas kawy ziarniste to przede wszystkim kawy o pełnym smaku i intensywnym aromacie. W zależności od produktu można w nim wyczuć orzechy laskowe i czekoladę, suszone owoce czy delikatne nuty kwiatowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.