Kawa Mielona

Szeroki wybór kawy mielonej

Oferujemy kawę mieloną z najbardziej cenionych europejskich palarni kaw. Miłośnicy kawy mielonej znajdą w naszej ofercie najlepsze mieszanki oparte na ziarnach Arabiki i Robusty.

Kawa Mielona
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kawa mielona do ekspresu i nie tylko

Kawa mielona oferowana w naszym sklepie jest odpowiednia do ekspresów ciśnieniowych, ekspresów przelewowych, kawiarek (typu moka), a także bardzo dobrze sprawdza się podczas tradycyjnego zaparzania. Ponieważ kawa mielona nie wymaga młynka do kawy, jest wybierana przez wielu konsumentów w naszym kraju.

Gwarancja wysokiej jakości

Oferowana przez nas kawa mielona pochodzi z najbardziej cenionych europejskich palarni kawy. W naszej ofercie znajdują się kawy 100% Arabica, 100% Robusta oraz mieszanki, dzięki czemu każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie.

Kawa mielona w atrakcyjnej cenie

Kawy mielone dostępne w naszym sklepie mają bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo naszym klientom oferujemy rabaty. Aby otrzymać kod rabatowy, wystarczy zapisać się do naszego newslettera, polubić naszą stronę na Facebooku lub polecić nas znajomym. Szczegółowe informacje o rabatach znajdują się na stronie Kody rabatowe.

Kawa mielona w sklepie Cafessima

Wielbicielom włoskiego espresso proponujemy kawę mieloną Qualita Oro, a tym, którzy preferują kawy łagodniejsze – Arabikę 100%. Z kolei dla miłośników kaw o gęstej konsystencji i długo utrzymującym się aromacie pieczonego chleba mamy mieszankę Aroma Forte.