Kapsułki do Bialetti

Kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti

W sklepie Cafessima możesz kupić kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti. Ziarna kawy są palone tradycyjnymi metodami, aby zachować ich wyjątkowy smak i aromat, abyś każdego ranka mógł cieszyć się smakiem prawdziwego włoskiego espresso. Bialetti Caffè d’Italia® to seria oryginalnych kapsułek przeznaczonych do systemu Bialetti Caffè d’Italia®. Nazwy kapsułek nawiązują do najważniejszych włoskich miast, takich jak Mediolan, czy Turyn.

Kapsułki Bialetti
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kapsułki Bailetti – prawdziwa włoska kawa

Włoskie przedsiębiorstwo Bialetti funkcjonuje na rynku od ponad 100 lat. Rozpoczęło działalność w 1919 roku. Na samym początku ta firma była znana przede wszystkim z produkowania bardzo wysokiej jakości kawiarek oraz akcesoriów do parzenia kawy. Dzisiaj oferuje również szeroki wybór kapsułek do ekspresów kapsułkowych. Kawy mielone oraz ziarniste pochodzące od producenta Bialetti wyróżniają się unikatowym, subtelnym smakiem. Dzięki temu każdy, kto napije się tej kawy, może na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach i pozwolić sobie na chwilę błogiego relaksu. Firma Bialetti jest uznawana za jednego z najbardziej znanych na świecie producentów kawy. Tworzone przez nią kawiarki są jednymi z najlepszych na rynku. W naszym sklepie internetowym posiadamy bardzo szeroki wybór kapsułek kompatybilnych z systemem Bialetti.

Oryginalne kapsułki Bialetti

W ofercie Cafessima znajdują się również oryginalne kapsułki do systemu Bialetti Caffè d’Italia® wykonane są z aluminium. Dzięki temu kawa przez bardzo długi czas zachowują swój niepowtarzalny smak i aromat. W każdej kapsułce do systemu Bialetti Caffè d’Italia® znajduje się 7 gramów ziaren kawy, z której przyrządzisz znakomite włoskie espresso w ekspresie ciśnieniowym. Korzystając z przeglądarki dostępnej w sklepie Cafessima bez trudu możesz znaleźć interesujące Cię parametry kawy, na przykład optymalną objętość filiżanki, intensywność, zawartość kofeiny i pochodzenie mieszanki. To pozwoli Ci szybko wybrać ulubioną kawę w kapsułkach do systemu Bialetti Caffè d’Italia®.

Czym charakteryzują się zamienniki kapsułek do systemu Bialetti?

W aluminiowych kapsułkach został zamknięty doskonały smak włoskiej kawy. Zachęcamy Cię do wybrania swoich ulubionych kapsułek kompatybilnych z systemem Bialetti. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się znakomitym smakiem włoskiej kawy jak z kawiarni w swoim własnym domu. Kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti pozwalają stworzyć kawowe napary na każdą okazję. W naszej ofercie posiadamy mieszanki kaw zamknięte w kapsułkach Bialetti, które dodadzą Ci energii o poranku albo w czasie trudnego dnia. Wiadomo, że kawa potrafi być również doskonałym wsparciem w momencie, gdy czeka Cię duża ilość intensywnej pracy. W takiej sytuacji polecamy Ci kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti Miscela Nera Ristretto. W zestawie znajduje się 30 kapsułek. Kawa jest niezwykle wyrazista i ma w sobie bardzo duże ilości kofeiny. Jest to espresso z jeszcze mniejszą ilością wody. Taki mocny napar z pewnością doda Ci energii, nawet wtedy, gdy jesteś bardzo zmęczony albo masz za sobą nieprzespaną noc. Jeżeli natomiast lubisz kawę, która jest bardzo intensywna, ale jednocześnie kremowa, to z pewnością przypadnie Ci do gustu, zestaw kapsułek kompatybilnych z systemem Bialetti Miscela Rossa Cremoso. Z tych kapsułek szybko możesz przyrządzić kawę o jedwabistej konsystencji. W dodatku ma ona tyle samo kofeiny, co tradycyjne, włoskie espresso. Te kapsułki gwarantują delikatny smak i dużą ilość energii, niezależnie od pory dnia. W naszej ofercie posiadamy również zamienniki kapsułek Bialetti dla osób, które z różnych względów nie mogą pić tradycyjnej kawy z kofeiną. Tym osobom szczególnie polecamy kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti Orzo. Jest to kawa zbożowa z jęczmienia, która ma w sobie bardzo duże ilości błonnika pokarmowego. Kawa zbożowa jest odpowiednia nawet dla dzieci, kobiet w ciąży oraz dla osób starszych. W naszej ofercie posiadamy zestawy kapsułek po 12 lub 30 sztuk.

Czym wyróżniają się nasze zamienniki kapsułek Bialetti?

Kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti tak samo, jak oryginalne zostały wyprodukowane z aluminium. To sprawia, że nawet po upływie wielu miesięcy nie tracą one swojego wyjątkowego smaku, ani aromatu. Ziarna w kapsułkach kompatybilnych z systemem Bialetti są pakowane hermetycznie. To sprawia, że pozostają one w nienaruszonym stanie. Nie są narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, czy uszkodzenia. W dodatku w każdej z kapsułek kompatybilnych z systemem Bialetti jest siedem gramów kawy. To doskonała ilość, żeby przygotować z niej wspaniałą włoską kawę w Twoim ekspresie na kapsułki. W naszym sklepie internetowym przy każdej kategorii kaw znajduje się specjalna wyszukiwarka. Dzięki niej możesz określić, jakie parametry Cię interesują. Możesz znaleźć na przykład kapsułki kompatybilne z systemem Bialetti, które są mieszanką Arabici i Robusty. Zamienniki kapsułek Bialetti mają w sobie mieszanki bardzo wysokiej jakości kawy. Kupowanie kapsułek kompatybilnych z systemem Bialetti stanowi sporą oszczędność pieniędzy, ponieważ w jednym opakowaniu znajduje się standardowo aż 30 kapsułek. Jeżeli masz jakieś pytania związane z naszym asortymentem, to zachęcamy do kontaktowania się z nami.