Kapsułki do Lavazza Espresso Point

Szeroki wybór kapsułek kompatybilnych z systemem Lavazza Espresso Point*

System Lavazza Espresso Point jest najczęściej stosowany w biurach oraz lokalach usługowych. Sklep Cafessima oferuje swoim Klientom kapsułki do ekspresów opartych na systemie Lavazza Espresso Point w bardzo niskich cenach. Kapsułki Lavazza Espresso Point oferowane przez Cafessima dostępne są dużych opakowaniach zawierających 50 lub 100 kapsułek i pochodzą od naszych dostawców z Włoch oraz Portugalii.

Kapsułki Lavazza Espresso Point
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Gwarancja kompatybilności z ekspresami Lavazza Espresso Point

Wielu z nas poszukuje najbardziej wygodnych, szybkich i funkcjonalnych rozwiązań. Również wtedy, gdy chodzi o kawę. Jednocześnie nikt nie chce iść na kompromis: ma być smacznie, aromatycznie i pobudzająco. Kapsułki Lavazza Espresso Point to rozwiązanie, które spełnia te potrzeby. Gwarantujemy, że oferowane przez nas kapsułki będą kompatybilne z Twoim ekspresem Lavazza Espresso Point. Więcej o kompatybilności oferowanych przez nas kapsułek Lavazza Espresso Point oraz listę kompatybilnych ekspresów Lavazza Espresso Point znajdziesz na stronie kompatybilność Lavazza Espresso Point.

Oszczędzaj, kupując kapsułki Lavazza Espresso Point w Cafessima

System Lavazza Espresso Point jest najczęściej stosowany w biurach oraz lokalach usługowych. Sklep Cafessima oferuje swoim Klientom kapsułki do ekspresów stosujących system Lavazza Espresso Point w bardzo niskich cenach. Kapsułki Lavazza Espresso Point oferowane przez Cafessima dostępne są dużych opakowaniach zawierających 50 lub 100 kapsułek i pochodzą od naszych dostawców z Włoch oraz Portugalii. Swoje oszczędności związane z zakupem kapsułek kompatybilnych z systemem Lavazza Espresso Point w naszym sklepie możesz oszacować korzystając z naszego kalkulatora.

Kawowe pobudzenie dzięki kapsułkom Lavazza Espresso Point

Jak każdy system kapsułkowy – użytkowanie Lavazza Espresso Point jest bardzo proste: wybieramy odpowiednią kapsułkę, wkładamy ją do ekspresu, naciskamy guzik i już po chwili możemy delektować się gotową, pyszną kawą. Łatwość obsługi tych urządzeń sprawia, że są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań do biur i różnego rodzaju przedsiębiorstw. Oryginalne kapsułki Lavazza Espresso Point, biorąc pod uwagę jeszcze zakup ekspresu, to wysoki koszt, który można jednak znacznie zmniejszyć. W jaki sposób? Wybierając nasze zamienniki – kapsułki kompatybilne z systemem Lavazza Espresso Point. Proponowane przez nas produkty cechuje precyzja wykonania, dzięki której idealnie pasują do ekspresów Lavazza, a także wysoka jakość, o której świadczy doskonały smak i aromat przygotowanej kawy. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami, co pozwala nam na dostarczanie wyjątkowych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać kapsułki Lavazza Espresso Point z Cafessima?

Decydując się na nasze kapsułki Lavazza Espresso Point:

  • oszczędzasz od 30 do 50%, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz,
  • masz pewność pełnej kompatybilności z systemem – nasze kapsułki Lavazza zostały opracowane wyłącznie pod kątem zgodności z Lavazza Espresso Point,
  • pijesz znakomitą jakościowo kawę, której smak pobudza do działania i jednocześnie wywiera,
  • wywierasz pozytywne wrażenie na Twoich klientach oraz partnerach biznesowych,
  • wiesz, że kupujesz sprawdzony produkt, ponieważ nasze kapsułki Lavazza Espresso Point, zanim trafią do twojego ekspresu, są przetestowane na urządzeniach wykorzystujących ten system.

Pyszna kawa z Lavazza Espresso Point

Jaką kawę można zaparzyć z Lavazza Espresso Point? Dzięki oferowanym przez nas kapsułkom Twoi pracownicy, kontrahenci i klienci będą mogli przyrządzić kawę dostosowaną do swoich upodobań. W kapsułkach dostępne są kawy 100% Robusta, mieszanki Arabiki i Robusty oraz kawa bezkofeinowa. Oferują możliwość zaparzenia między innymi pysznego espresso, espresso macchiato czy flat white.

Jeśli chcesz poznać więcej przepisów na pyszne kawy, które można zrobić z oferowanych przez nas kapsułek do Lavazza Espresso Point, a także pomysły na kawowe desery oraz informacje na temat kawy, zajrzyj na nasz blog!