Kapsułki do Lavazza Blue

Szeroki wybór kapsułek kompatybilnych z systemem Lavazza Blue*

Z myślą o osobach spędzających dużo czasu w biurze powstała seria ekspresów ciśnieniowych – Lavazza Blue. Sklep Cafessima oferuje swoim Klientom kapsułki do ekspresów Lavazza Blue, które bardzo często są stosowane w biurach. Nasza szeroka oferta kapsułek Lavazza Blue obejmuje najlepsze mieszkanki Arabiki i Robusty. Kapsułki kompatybilne z Lavazza Blue oferowane są w dużych opakowaniach zawierających 50 kapsułek i pochodzą od wiodących dostawców z Włoch.

Kapsułki Lavazza Blue
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Gwarancja kompatybilności kapsułek z systemem Lavazza Blue

Kupując kapsułki do Lavazza Blue w Cafessima masz gwarancję kompatybilności oraz ich poprawnego działania. W sekcji kompatybilności sklepu Cafessima znajdziesz więcej informacji na temat kapsułek do Lavazza Blue oferowanych przez sklep Cafessima – w szczególności listę ekspresów kompatybilnych z naszymi kapsułkami Lavazza Blue. Szczegółowe informacje o kompatybilności naszych kapsułek Lavazza Blue znajdziesz na stronie kompatybilność Lavazza Blue. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszych kapsułek Lavazza Blue – zadzwoń lub napisz, a z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, jak łatwo można zaoszczędzić pieniądze bez oszczędzania na jakości!

Szeroki wybór kapsułek Lavazza Blue

Z myślą o osobach spędzających czas w biurze powstał system kapsułkowy Lavazza Blue. Sklep Cafessima oferuje swoim Klientom kapsułki do ekspresów Lavazza Blue, które najczęściej znajdują zastosowanie w firmach oraz lokalach usługowych. Nasza szeroka oferta kapsułek Lavazza Blue obejmuje najlepsze mieszkanki Arabiki i Robusty. Kapsułki kompatybilne z Lavazza Blue oferowane są w dużych opakowaniach zawierających 50 kapsułek i pochodzą od naszych dostawców z Włoch. Ich zakup pozwala na osiągnięcie istotnych oszczędności, które możesz oszacować korzystając z naszego kalkulatora.

Kapsułki Lavazza Blue – oszczędność i doskonały smak

Ekspresy kapsułkowe umożliwiają nie tylko szybkie i niezwykle proste wykonanie kawy – stanowią również gwarancję idealnego smaku. U wielu osób wątpliwości budzi przede wszystkim wizja późniejszych kosztów, wynikających z użytkowania oryginalnych kapsułek. I słusznie – po co przepłacać, jeżeli istnieją doskonałej jakości zamienniki? Właśnie takie produkty znajdziesz w naszej ofercie!

Kapsułki Lavazza Blue ze sklepu Cafessima powstają w oparciu o wysokie wymagania naszych klientów. Każdy produkt jest kompatybilny z systemem Lavazza Blue, dzięki czemu nie musisz obawiać się o niedopasowanie kapsułki do danego urządzenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, nasz dział obsługi służy pomocą na każdym etapie zamówienia. Dostarczamy produkty wyłącznie od zaufanych producentów z Portugalii, Niemiec i Luksemburga. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że znalazłeś idealne miejsce, w którym atrakcyjna cena łączy się z wysoką jakością.

Kapsułki Lavazza Blue dostępne w Cafessima – Twoje korzyści

Kompatybilne z ekspresem Lavazza Blue kapsułki zapewniają szereg korzyści:

 • Zaoszczędzone (na poziomie 30-50%) pieniądze przeznaczysz na rozwój innych aspektów
  Twojego przedsiębiorstwa,
 • Twoi pracownicy pijąc autentyczną kawę Arabica będą bardziej efektywni i energiczni,
 • Klienci skojarzą Twoją firmę z miłym akcentem w postaci aromatycznej kawy, co
  jednoznacznie przełoży się na jej pozytywny wizerunek,
 • Zyskasz gwarancję kompatybilności z systemem Lavazza Blue, ponieważ nasze kapsułki
  zostały przygotowane specjalnie do wymagań tego systemu,
 • Zdecydujesz się na sprawdzony produkt – nasze kompatybilne kapsułki są dokładnie
  testowane na popularnych ekspresach opartych na systemie Lavazza Blue.