Herbaty

Aromatyczne herbaty liściaste

W ofercie sklepu Cafessima znajdują się też propozycje dla miłośników herbat – bardzo aromatyczne herbaty liściaste, białe i rooibos, zapakowane w dekoracyjne stylowe puszki.

Herbaty
Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Herbata liściasta w Cafessima

Herbaty liściaste są o wiele bardziej aromatyczne niż herbaty ekspresowe, mają też znacznie bardziej intensywny smak. Wynika to z tego, że herbaty ekspresowe powstają z miału lub pyłu będącego resztkami z produkcji właściwej herbaty liściastej. W naszej ofercie mamy herbatę białą i rooibos, nazywany również czerwoną herbatą. Oba rodzaje słyną ze swoich własności odżywczych.

Herbaty liściaste wysokiej jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Herbaty znajdujące się w naszym asortymencie to produkty uznanej marki Lisbon Tea, wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych listków i zapakowane w stylowe, dekoracyjne metalowe puszki.

Herbata sypana w atrakcyjnej cenie

Herbaty sypane dostępne w naszej ofercie mają bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo przygotowaliśmy dla naszych klientów liczne rabaty. Jak zdobyć kod rabatowy? Jest na to kilka sposobów. Możesz zapisać się do naszego newslettera, polubić naszą stronę na Facebooku lub polecić nasz sklep swoim znajomym. Więcej metod na zdobycie rabatu i szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie Kody rabatowe.